Sportovec města Kolína 2016

14.02.2017 17:49

V úterý 7.2.proběhlo v kolínském divadle každoroční vyhlašování ankety Sportovec města Kolína 2016. Na krásném 8. místě v kategorii mládeže se umístil za náš klub Vojtěch Dzik. Není divu. Letos vybojoval tituly MČR i ME, vyhrál celkové bodování České fightingové ligy a mnoho dalších menších turnajů. Lukáši Kopeckému tituly z MČR, ME, 2. místo v celkovém bodování České fightingové ligy a řada zlatých medailí z menších akcí pomohly k zisku výborného 5. místa v této anketě v kategorii dospělých. V kategorii sportovních týmů a kategorii trenérské se nám umístění v TOP10 získat prozatím nepodařilo. Musíme tedy do budoucna ještě více zabojovat. Rok to byl pro náš klub tedy velmi úspěšný a tak doufáme, že na tyto výsledky v roce 2017 navážeme a pokud možno je i vylepšíme. Nejde však jen o medaile, sport by se měl dělat především pro radost.